Google üzerinde trend kelimeler Top 5 – 16/11/2017

5. Fenerbahçe – Olympiacos

Son 24 saatte Google üzerinde yapılan aramaların istastikleri incelendiği zaman dün akşam 20.45 saatinde oynanan Turkish Airlines Euroleague Fenerbahce – Olymipacos maçı 5. sırada kendini yer etmiştir. Maçın bitmesi ile arama sıklığında azalma olacağından dolayı düşüşü olağandır.

Peki bu kelimeler trendler arasında yer aldı ama haberin detayını merak ediyorsanız eğer Ntvspor Haber yazısına tıklayıp detayları öğrenebilirsiniz.

4. Ceyda Düvenci‬, ‪Bülent Şakrak‬‬

Son 24 saatte Google üzerinde yapılan aramalar sonucunda Ceyda Düvenci ile birlikte Bülent Şakrak isimleri popüler olup 4. sırada Google trendlerinde yerini almıştır.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak isimlerini trendler arasında yer almasının detaylarını merak ediyorsanız eğer Milliyet Haber Sitesi ‘nden detaylara ulaşabilirsiniz.

3. Akıncı Hava Üssü

Son 24 saatte yapılan aramalar sonucu Akıncı hava üssü ile ilgili haberler nedeniyle trendler arasında yerini almıştır.

Hava Üssü Neresi?

Mürted Hava Üssü (eski adıyla Akıncı Hava Üssü) Ankara’nın 35 km kuzey batısında, Kahramankazan ilçesi yakınında yer alan, Türk Hava Kuvvetleri’nin bir hava üssüdür. 1. Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı bünyesindeki bu hava üssünde 4. Ana Jet Üs Komutanlığı bulunmaktadır. (1. Hava Kuvvet Komutanlığı’na bağlı diğer üsler, Eskişehir, Bandırma ve Balıkesir’de bulunan, sırasıyla, 1., 6. ve 9. Ana Jet Üsleri’dir.)

Bu üssün trendler arasında yer almasının sebebini merak ediyorsanız eğer Güneş Haber sitesi‘nin haberini okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

2. Tuba Büyüküstün‬, Angelina Jolie‬

Türkiye gündeminin trendleri arasında magazin haberlerinin sıkça görülmesiyle birlikte son 24 saat içerisinde aramalar sonucu Tuba Büyüküstün Angelina Jolie ile birlikte ikinci sırada yer aldı.

Peki iki isim neden trenler arasında ikinci sırada yerini aldığını merak ediyorsanız eğer Sondakika.com sitesinin haberi ile birlikte detayları öğrenebilirsiniz.

1. KFC Türkiye, ‪The Abraaj Group‬

Türkiye gündeminde ilk sırada yer alan kelimelerin detayları anlaşılacağı üzere belli olmaktadır. The Abraaj Group KFC Türkiye’yi satın aldığı haberleri gündemde bulunmaktadır.

Detaylarını öğrenmek için Abraaj Group, KFC Türkiye`yi satın aldı başlığıyla Milliyet sitesinin haberini okup detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir