Google üzerinde trend kelimeler Top 5 – 15/02/2018

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül

4 yıldır sevgili olan ve daha sonrasında Temmuz 2016 tarihinde nikah masasına oturan çiftin son zamanlarda aralarına kara kedi girdi haberleri gündeme düştü. 15 Şubat tarihinde Google trend kelimeleri arasında 5. sırada yerini aldı.

Ziraat Bankası, Aykut Erdoğdu, Garanti Bank

CHP’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu’nun Ziraat Bankası ve Garanti Bankasının Ora AVM’ye verilen krediler ile ilgili yapmış olduğu açıklamalari le birlikte 15 Şubat tarihinde Google trend kelimeleri arasında 4. sırada yerini aldı.

Öykü Karayel‬, ‪Can Bonomo‬

Bir süredir birlikte olan Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti evlilik hazırlıklarına başladı. Çiftin Haziran ayında dünya evine girmesi bekleniyor. Bu haberler neticesinde 15 Şubat tarihinde Google trend kelimeleri arasında 3. sırada yerini aldı.

‪Halk Bankası‬

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, konuya ilişkin değerlendirmeleriyle 15 Şubat tarihinde Google trend kelimeleri arasında 2. sırada yerini aldı.

Real Madrid, Paris Saint-Germain, UEFA Champions League‬

Dünyanın en büyük futbol organizasyonlarından biri olan Şampiyonlar Ligi bir derbiyi daha atlattı. Real Madrid ve PSG arasında oynanan maçta 1-0 geriye düştüğü maçta 3-1 galip gelmesini bilen taraf Real Madrid oldu. Bu haberle Google trend kelimeleri arasında 1. sırada yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir