Aydınlı tostçunun reklam filmi

Son günlerde sosyal medyayı Ege bölgesinin güzel illerinden bir tanesi olan Aydın’da tost yapan ve dükkanın reklam filmini çeken Aydınlı Tostçu reklam filmi kasıp kavurdu.

Yüzbinlerce TL bütçe, ünlü oyuncular, büyük prodüksiyonlarla reklam çeken ajanslara izletilip örnek alınması gerektiği sürükleyici bir reklam filmi olarak düşünmekteyim. Fakat diğer güzel yanı ise bir tostçuya bu reklam filminin çekilmiş olmasıdır. Burada kimseyi küçük görmek gibi bir derdim yok.

Zamanında Cem Yılmaz’ın gösterisinde anlattığı tuvalet ile ilgili anlatmış olduğu hikayesi gibi önemli olan işin büyüklüğü değil işini ne kadar sahiplendiğin ve değer verdiğindir.

Günümüzde Ege şivesi izleyici tarafından tutuluyor diye insanlar ekranlarda 20 yaşında Ege bölgesiyle alakası olmayıp yapmacık şivesiylede karşı karşıya kaldı.

İnsanlar doğal ve gerçekçilik istiyor

Örnek olarak Youtube’da kısa süre içerisinde benimde heyecanla izlediğim Sıfır Bir dizisini gösterebiliriz. İnsanlar neden televizyonda abuk sabuk dizileri izlemeyip Sıfır Bir dizisini izliyor. Tabi ki de doğallık ve gerçekçilik…

Burada tabi tek sorun bu değildir. Artık günümüzde Youtube’un televizyonun önüne geçiyor olmasıda sebepler arasındadır.

Daha fazla uzatmadan Aydınlı Harbi Lezzet dükkanın sahibiCengiz Şef’in reklam filmi olan Aydınlı Tostçu reklamını izleyelim 🙂

One Reply to “Aydınlı tostçunun reklam filmi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir