Sıfır Bir – 4. Sezon Finali Yayınlandı!

Büyük bir heyecan içerisinde beklenen 4. sezoun 30.08.2018 tarihinde yayınlanan bölümü ile sezon finalini gerçekleştirdi. Sezon finaliyle ilgili sosyal medya da bir çok tahminler yapıldı. Bugün ise tahminlerin gerçek olduğu bölümü seyrettik.

Dizinin sonu yakın mı ?

4. sezon 10. bölümde öldürülen Özgür ile ilgili bazı dedikodular çıkmıştı. Sezon finalinde ise Cio’nun öldürülmesi ile birlikte Savaş en yakın dostlarını kaybetti. 3. sezon 2. bölümde eski günlerden bir kesit verdikleri zaman Savaş, Cio ve Özgür birbirlerine “İçimizden birine bir şey olursa diğerleri onu yalnız bırakmayacak!” sözü verdiler. Fakat Savaş, Cio ve Özgür aralarında yaşanan tartışma dizinin sonunu erken getirmiş gibi gözüküyor.

4. Sezon finalinde neler yaşandı?

4. sezon 11. bölümün genelinde karşılıklı çatışmalar yaşandı. Cezaevi içerisinde ve dışarısında çatışma hakimdi. Cezaevinde Nesih ve Salih, Yahya ve ekibiyle konser alanında çatışmaya giriyor. Bu çatışma sonrasında Yahya’yı Nesih başından bıçakla öldürüyor.

Cezaevi dışarısında ise Savaşlar Salim ve Sami ile çatışmaya giriyor. Bu çatışma sırasında tahminler gerçekleşip Cio öldürülüyor. 5. sezon ne zaman başlayacak veya bundan sonra Sıfır Bir dizisi nasıl ilerleyecek merakla bekliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir