Hepsiburada “Çekbul” dönemi başladı!

 

Türkiye’de e-icaret sektörünün lideri Hepsiburada gün geçtikte müşterilerine daha rahat ve kaliteli hizmet sunmak için geliştirmeler çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde canlıya almış olduğu ÇEKBUL özelliği ile müşterilerin arama sürelerini daha da kısaltmayı planlamaktadır.

Artık mağazalarda, sokakta hayatınızın her anında istediğiniz yerde görüp beğenmiş olduğunuz ürünleri Hepsiburada platformu üzerinde kısa sürede arayıp satın alabileceksiniz.

Hepsiburada uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kutusunun yanında bulunan kamera ikonuna tıklıyoruz. Daha sonrasında karşımıza pop-up açılıyor “Kamera ile çek” ya da “Galeriden al” seçenekleri çıkmaktadır. Bu seçenekleri kullanarak aramak istediğimiz eşyayı rahatlıkla bulabiliriz.

Gün geçtikçe müşteri memnuniyeti ve rahatlığını önemseyen Hepsiburada geliştirmelerine yenilerini katmaya devam edeceğine benziyor. Çekbul’un çalışma şekli ise şöyledir;” vitrinde veya herhangi bir yerde görüp çektiğimiz ürün  arkada çalışan yapay zeka teknolojisi sayesinde 1-2 saniyede Hepsiburada ürün  listesinden bulunup müşterinin önüne geliyor”

Tekil katalog yapısı sayesinde bulması daha kolay olan yapay zekanın sorunsuz bir şekilde çalışmasını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir