Iphone ve Ipad İçin En İyi 7 Alarm Uygulaması

Gece yatarken sabaha nasıl kalkacağım derdi mi ?

Uyku insan vücudu için gerekli olmakla birlikte zamanında uyansakta sabahları uyandığımızda daha dinç olabilmemiz için yapılan egzersizler, kahvaltılarda önemlidir.

 

1. Rise Alarm Clock

 

IPhone / iPad için Rise Alarm Clock uygulaması en popüler saat alarmlarından biridir. İstediğiniz güzel saat stilleri ile birlikte kişiye özel özellikler bulunur.

Rise Alarm Clock uygulaması, insan dostu bir arayüz sağlar. Zil sesi olarak istediğiniz şarkıyı, müziği ayarlayabilme imkanı sunmaktadır.

Alarm Kontrol Merkezini ekleyebilir ve böylece uyanma zamanınızı organize etmek için özel alarm etiketleri oluşturabilirsiniz. Ekran kilitli durumdayken de alarmınızı erteleyebilme ya da kapatabilme şansı sunmaktadır.

 

2. Carrot Alarm

 

Carrot Alarm ile uyanmak gerçekten eğlenceli çünkü alışılmış alarm uygulamalarına karşılık bu uygulama sizi konuşarak uyandırmaya çalışmaktadır. 

 

3. Alarm Clock Pro

 

Alarm Clock Pro, iTunes arşivinden en sevdiğiniz şarkı ile sizi uyandırır. Alarmı ertelemek için iPhone’unuzdaki çok büyük erteleme düğmelerini etkinleştirerek iPhone’unuzu da sallayabilirsiniz.

 

4. Absalt Easy Wakeup Classic

 

Absalt Easy Wakeup Classic, dinlenmek için sabah uyandığında en akıllı alarm saati uygulamalardan biridir. Absalt Easy Wakeup ile uyku döngüleriyle ilgili hareketleriniz izlenir ve uykunuz tamamlandığını tespit ettiğinde sizi uyandırır. Dolayısıyla artık tam dinlenme saatiniz hakkında endişelenmeniz gerekmiyor.

Absalt Easy Wakeup Classic ile birlikte, çoğu zaman sizi rahatsız eden bir müzik yerine bir melodi alarmı sağlar. Böylece, zihninizde ve bedeniniz hoş bir ses dinlerken uyanmış olur.

 

5. Radio Alarm

 

Radio Alarm uygulaması iPhone / iPad kullanıcıları için ilginç bir uygulamadır. Bazı insanlar sabah radyo dinleme alışkanlığına sahipler ve en sevdikleri radyo istasyonu kaçırmak istemiyorlar. Bu yüzden, çocuklar sizin için, bu sefer en sevdiğiniz radyo istasyonu en sevdiğiniz keyifli müzik sizi uyandıracak.

 

6. Nightstand Central Alarm

 


Nightstand Central Alarm, arka planı istediğiniz gibi özelleştirebilmenizi sağlayan bir alarm uygulamasıdır. Ayrıca, temel alarmlarda sabitlenen sıkıcı zil sesi haricinde farklı seslerle uyanmakla aynı özelliğe sahiptir. En sevdiğiniz resmi arka plan olarak, en sevdiğiniz şarkıyı alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

 

7. Puzzle Alarm Clock

 

Alışılagelmiş alarm uygulamalarına karşılık Puzzle Alarm Clock sizi uyandırmak için yine bir müzik kullanıyor fakat alarmı kapatmak için bulmacayı tamamlamanız gerekmektedir. Zaten bulmacayı tamamladıktan sonra da uykunuz kaçıp işlerinizi halletmeye başlarsınız. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir